Snímatelné zubní náhrady Brno
img +420 777 929 553
info@karident.cz
img Karident s.r.o., Purkyňova 2855/97a, Královo Pole - Brno, 612 00

Snímatelné zubní náhrady

  • částečně snímatelné náhrady – náhrada chybějících zubů
  • celkově snímatelné náhrady – náhrada všech zubů

Částečně snímatelná protéza

Částečná snímatelná protéza je zubní náhrada, která většinou nahrazuje více ztracených zubů. Mezi pacienty je méně oblíbená, protože je vyrobena z pryskyřice a tu není možné dokonale esteticky upravit. Druhá věc je její ukotvení na sousedních zubech pomocí háčků či jiných spojů. Tyto spoje nejsou stabilní a často se lámou nebo snímatelná protéza padá. Pacienti si na ně zvykají různě dlouhou dobu. Cena částečné snímatelné náhrady je ve srovnání s fixními zubními náhradami nižší.

Celkově snímatelná protéza

Totální náhrada je složena z pryskyřičného těla, do kterého jsou zasázené umělé zuby. Naštěstí se dnes vyrábí v čím dál menším množství, protože je všeobecně známo, jak předcházet ztrátě zubů, než mít “umělé zuby“ A to hlavně díky dentální hygieně a prevenci vzniku zubního kazu a paradentózy. Zubní protéza ne každému vyhovuje, lidé si na ni dlouho zvykají. Jejím hlavním problémem je nedokonalé přilnutí ke sliznicím a její následné padání při nevhodných anatomických podmínkách v dutině ústní. Existuje ale na trhu řada zubních lepidel, které pomohou, aby se zubní protéza udržela na svých místech.

Zubní náhrady
Snímatelné zubní náhrady

yemek tarifleri bahis siteleri tipobet superonline fatura ödeme işbankası borç sorgulama elektrik faturası ödeme tl yükleme hgs yükleme garanti bankası borç sorgulama turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri hgs yükleme